להגדיל את הפין

לפני שתתחיל תרגילי הגדלת הפין שלך
האתגר חבר שלך במצב של הרפיה וזקפה ולשמור את התוצאות. הם יהיו שימושיים כדי לדעת איך הם ישתנו.
כמו כן שים לב מה התרגילים ומתי לעשות.
זכור כי תוצאות טובות יותר מושגות בגיל צעיר יותר. מאוחר יותר אתה צריך לחכות יותר תוצאות.
קבל קצת סוכן לחות כדי למרוח את הפין לפני התרגיל (הערה, חומר סיכה דורש רק כמה תרגילים)
תרגילים, בדיוק כמו כל האחרים, להתחיל את הפין התחממות. לדוגמה, בואו להפעיל זרם של מים חמים על זה (זה לא יכול לחלוט). הרעיון הוא כי הטמפרטורה גבוהה יותר יהיה להרחיב את כלי הדם. ניתן גם להחיל דחיסת הפין חם (לא על האשך). חימום לא אמור להימשך יותר מ 5 דקות. ואז לנגב את פנינה ועיסוי עם קצת שמן זית לילדים או, אם אתה מעדיף, חומר סיכה.

תרגילים להגדלת הפין: מתיחה, דחיסה, רעד
אלה סוגים של תרגילים לא יזיק, והם יכולים לעזור. הנה מה שאתה יכול לעשות עבור הפין שלך:

תפוס את ראשו (במנוחה) ונסה בעדינות למתוח אותו. כן, לא לפגוע בעצמך. למתוח במשך כ 15-20 שניות. לאחר מכן הרפה וחזר על מתיחות עוד כמה פעמים, לאחר מתיחות, לנער את העט כדי לשחזר את זרימת הדם הנכונה באיבר.
פעילות גופנית צריכה להתבצע מדי יום, רצוי כמה פעמים ביום, למשל במקלחת, לאחר השתנה, לפני השינה או לאחר התעוררות. תרגילים אלה אינם דורשים חומר סיכה.
נסה להזיז את הזין שלך במהלך הזיקפה, מספר פעמים, בכיוונים שונים.
להדק ולהרפות את השרירים של פי הטבעת. כדי לבדוק אם אתה עושה את זה נכון, לגעת בחלל בין פי הטבעת לבין שק האשכים. אם אתה מרגיש שזה מתוח, זה אומר שאתה עושה את התרגילים כראוי.
אם הפין שלך הוא מה שנקרא חצי קרם, להחיל קרם לחות, ואז לתפוס את החבר מלמעלה עם האגודל והאצבע ולהזיז את היד על זה כאילו אתה עושה חליבת תנועות. ואז לשנות את היד שלך. וכך בערך 5 דקות. שים לב, אם אתה מרגיש שפיכה מתקרב, לעצור ולחכות ההתרגשות לעבור.